Doradca Klienta sklep butik SWISS – CH Janki

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.06.2022

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

PHU Jubiler jest właścicielem sieci ponad 120 butików SWISS zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych w Polsce i znanych na naszym rynku już od 20 lat.

W swoim portfolio posiadamy zegarki sygnowane nazwiskami najsłynniejszych światowych projektantów - Tommy’ego Hilfigera, Hugo Bossa, Michaela Korsa, Karla Lagerfelda czy Giorgio Armaniego, cenione marki modowe - Hugo, Lacoste, Lee Cooper, Rosefield, Bering czy Ice-Watch, jak również marki szwajcarskie jak Roamer, Swiss Military Hanowa, Claude Bernard.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

DORADCA KLIENTA w butiku SWISS

Lokalizacja: CH Janki

Zakres obowiązków

- profesjonalna obsługa klienta w oparciu o najwyższe standardy polegające m.in. na doradztwie, prezentacji produktów, wsparciu klienta w procesie wyboru i zakupu

- opieka posprzedażowa

- nawiązywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z Klientami butiku

- dbałość o wizerunek butiku i wystawiennictwo naszych produktów

- inicjatywa i proponowanie własnych pomysłów na rozwój butiku i relacji z Klientami

Wymagania

- wysokie zdolności komunikacyjne i pewność siebie w kontaktach z Klientem

- umiejętność budowania relacji z Klientami

- umiejętność słuchania i zadawania pytań

- pozytywne nastawienie i wewnętrzna motywacja do pracy z Klientem i produktem

- wysoka kultura osobista

- znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w pracy z dobrem luksusowym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- szkolenia z profesjonalnej obsługi klientów, które pomagają osiągnąć premiowane wyniki w sprzedaży

- cykliczne szkolenia produktowe

- uczestnictwo w wewnętrznych programach rozwojowych

- możliwość szybkiego awansu

- atrakcyjne rabaty pracownicze

- pracę w ambitnym i zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze

  • Administratorem danych osobowych jest PHU Jubiler Sp. z o.o. 02-822 Warszawa Poleczki 13, NIP: 5261032125. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PHU JUBILER Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-822, ul. Poleczki 13, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Miejsce pracy
  • Janki pow. pruszkowski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (10 dni)