Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.06.2022

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy jednym z wiodących producentów kształtek oraz zaworów kulowych z polietylenu na rynku europejskim. Łącznie nasze produkty trafiają do ponad 70 krajów Świata.

Dzięki innowacyjnemu podejściu, zgranemu zespołowi oraz kreatywnemu myśleniu, co roku rozszerzamy gamę swoich produktów oraz pojawiamy się na nowych rynkach.

Pracując z nami masz szansę rozwoju, poznania swoich umiejętności oraz pracy w młodym, energicznym zespole!

Zobacz nasz film i dowiedz się więcej !

W FOX wiemy jak ważne jest utrzymanie naszych maszyn! Szukamy do Zespołu Osób otwartych na pracę w zespole , angażujacych się w swoją pracę i chcących poszerzyć swoje umiejętności. Zatrudniamy doświadczoncyh pracowników, ale i osoby pragnące zdobyć doświadczenie na stanowisku:

Specjalistęa ds. Utrzymania Ruchu

Dołącz do naszego Zespołu!

Miejsce pracy: Wilamowice 43-330 ul. Więźniów Oświęcimia 50

Zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn, będziesz dbał o przeglądy okresowe i doraźne
  • Analizowanie stanu technicznego urządzeń, maszyn oraz form
  • Wdrażanie działań optymalizujących pracę maszyn, możesz wykazać się i rozwijać swoje umiejętności
  • Naprawa maszyn i urządzeń oraz prace z instalacjami elektrycznymi
  • Prowadzenie dokumentacji z przeglądów maszyn

Wymagania

  • Masz wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Umiesz czytać rysunek techniczny
  • Szybkie rozwiązywanie problemów nie jest dla Ciebie problemem
  • Masz uprawnienia SEP
  • Znasz język angielski - to dla Nas dodatkowy atut

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kursy i Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach inżynieryjnych
  • Pakiet benefitów ( foodtruckowe wtorki w okresie wakacyjnym, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wakacji , premie i paczki świąteczne)
  • 30 minutową przerwę wliczoną do czasu pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet socjalny
Parking
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
Szkolenia, kursy, konferencje
Ubezpieczenie grupowe
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Administratorem danych osobowych jest:
    FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k., , ul. Więźniów Oświęcimia 50, , 43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. ul. Więźniów Oświęcimia 50, 43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Video
Miejsce pracy
  • Wilamowice pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (wczoraj)