Pracownik sklepu - dla osób z orzeczeniem - 3/4 etatu

Ipracujzdalnie

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

Poszukujemy osób z orzeczoną niepełnosprawnością na stanowisko : PRACOWNIK SKLEPU

Łęczna - 3/4 etatu

Zakres obowiązków:

- dbanie o porządek na sklepie

- eksponowanie towaru na półkach

- pomaganie klientom w odnajdywaniu asortymentu

Oferujemy

- Umowę o pracę

- Stabilną pracę

- Rabat dla pracowników w wysokości 15% na wszystkie produkty.

- Bezpłatna opieka medyczna.

- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

- Miła atmosfera pracy

Wymagania

- Wykształcenie na poziomie co najmniej średnim

- Zapał i chęci do pracy

- Ukierunkowanie na klienta

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności? Czujesz, że to oferta dla Ciebie? APLIKUJ!!
Miejsce pracy
  • Łęczna pow. łęczyński, Lubelskie
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.