Kierowca ciągnika terminalowego Terberg - DHL Głuchów

DHL Supply Chain

Magazynier

Umowa o pracę

DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną.

Aktualnie poszukujemy osób nastanowisko: Kierowca ciągnika terminalowego (Terberg)

Miejsce pracy : Głuchów (gm. Tuszyn)

Zapewniamy bezpłatny transport z miejscowości: Bełchatów, Opoczno, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Sulejów, Sieradz, Łask, Zduńska Wola, Tomaszów Mazowiecki.

Oferujemy

- Pracę z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą,
- Przyjazne miejsce pracy,
- Opiekę medyczną,
- Dofinansowanie karty sportowej,
- Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,
- Wczasy pod gruszą,
- Bony świąteczne,
- Obiady za 1 zł.

Zakres zadań na stanowisku:

- Podstawianie kontenerów pod rampy załadunkowe za pomocą ciągnika terminalowego marki Terberg,
- Przyjmowanie dostaw oraz rozlokowywanie towaru w magazynie,
- Kompletacja, pakowanie oraz sortowanie towaru do wysyłki lub do magazynu,
- Prowadzenie dokumentacji związanej z obrotem towarów zgodnie z obowiązującymi zasadami,
- Wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego związanych z działaniem placówki, zgodnych z umiejętnościami i kwalifikacjami.

Nasze oczekiwania:

- Czynne prawo jazdy kat. C+E (warunek konieczny),
- UDT 2WJO – wysokiego składowania,
- Umiejętność współpracy w grupie,
- Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem.
- Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym, również w weekendy.

CO SIĘ DZIEJE Z TWOIM CV PO WYSŁANIU APLIKACJI?

Pamiętaj, że mimo tego, iż zapoznajemy się z każdą złożoną aplikacją, ze względu na dużą ilość otrzymywanych CV, możemy odpowiedzieć wyłącznie kandydatom oraz kandydatkom, których kandydatura została pomyślnie zaakceptowana do dalszego etapu. W związku z powyższym, jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości w ciągu kolejnych 14 dni roboczych oznaczać będzie, że proces rekrutacji przeszedł niepomyślnie. Jeśli Twoje CV zostanie zakwalifikowane do kolejnego etapu, nasz Specjalista ds. Rekrutacji skontaktuje się z Tobą telefonicznie aby przedstawić Ci szczegóły pracy oraz porozmawiać o Twoim doświadczeniu oraz Twoich oczekiwaniach. W zależności od procesu rekrutacyjnego, możesz zostać zaproszony/a na spotkanie w naszym oddziale. O decyzji wyniku rekrutacji zostaniesz poinformowany drogą e-mailową lub telefoniczną.

Miejsce pracy
  • Głuchów pow. kutnowski, Łódzkie
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.