Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.03.2024

Pracownik myjni premium - detailer/myjnia - od zaraz

Magda
  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Na rynku funkcjonujemy od 9 lat. Trzon biznesu stanowi sieć myjni ręcznych premium oraz auto detailing. Na ten moment posiadamy 22 lokalizacje w 9 miastach Polski, stale się rozwijamy. Współpracujemy z salonami marki Jaguar, BMW, Mercedes, Toyota.

W związku z otwarciem nowego salonu od 1.06 poszukujemy osób do wsparcia naszego zespołu na stanowiska:

- Detailer z doświadczeniem
- Pracownik myjni

Opis stanowiska:

- Dokładne umycie i wysuszenie samochodu
- Kompleksowe czyszczenia wnętrza samochodu
- Dbanie o porządek w miejscu pracy
- Kompleksowa obsługa samochodów marki premium (m.in. czyszczenie, renowacja i konserwacja pojazdów wewnątrz i na zewnątrz)

Nasze oczekiwania:

- Umiejętność polerowania i nakładania ceramiki - warunek konieczny w przypadku detailera
- Prawo jazdy kat. B,- warunek konieczny
- Zaświadczenie o niekaralności,
- Dokładność i samodzielność,
- Poczucie estetyki
- Sumienność

Co oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie
- Umowę o pracę (po 3-miesięcznym okresie próbnym),
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawę plus wysokie premie - % od obrotu
- Pracę w zgranym zespole.
- Pracę w godzinach 7-17 / 8-18
- Dodatkowo płatne soboty dla chętnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą portalu bądź kontakt telefoniczny:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carsan sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 11 lok.11, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych stanowiących dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO w celach związanych z procesem rekrutacyjnym.

Jeśli zgadzasz się na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carsan sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 11 lok. 11, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji przez okres 12 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.