Inżynier ds telemechaniki i zabezpieczeń

ENCO

Inżynier

Umowa o pracę

Firma ENCO Sp. z o.o., działająca na rynku od 1989r., realizująca szereg ciekawych projektów w zakresie szeroko pojętej elektroenergetyki zatrudni na stanowisko:
Inżynier ds. telemechaniki i zabezpieczeń
Miejsce pracy: Warszawa
Wymiar pracy: pełen etat
Główne zadania:
• Przygotowanie dokumentacji projektowej i powykonawczej obwodów wtórnych stacji transformatorowych SN/nn dla OZE oraz stacji charakterystycznych dla sieci typu Smart Grid;
• Dobór i opracowanie rozwiązań technicznych;
• Przygotowywanie zapotrzebowań materiałowych;
• Konfiguracja sterowników telemechaniki i przekaźników zabezpieczeniowych;
• Przeprowadzanie uruchomień obwodów wtórnych, zabezpieczeń SN oraz systemów telemechaniki, wykonywanie pomiarów pomontażowych.

Do aplikowania zachęcamy osoby spełniające następujące warunki:
• Wykształcenie techniczne (elektryczne/elektrotechniczne lub pokrewne, preferowani studenci/absolwenci wydziału Elektrycznego, specjalizacja Automatyka Elektroenergetyczna (EAZ));
• Zainteresowanie tematyką sieci SN, w szczególności zagadnieniami Smart Grid i telekomunikacją w elektroenergetyce;
• Dobra umiejętność obsługi AutoCad;
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
• Rzetelność i terminowość;
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Formę zatrudnienia zgodnie z preferencjami aplikującego.
• Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju kompetencji.
• Udział w projektach wykorzystujących najnowsze rozwiązania techniczne.
• Wynagrodzenie w systemie motywacyjnym, uzależnione również od wyników pracy.
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach
• Po okresie próbnym pakiet multisport.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)