Operator - centrum szkoleniowe lg energy solution wrocław

Centralna Baza Ofert Pracy

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

W związku z ciągłym rozwojem otwieramy zupełnie nowe Centrum Szkoleniowe LG. Nie musisz mieć doświadczenia na produkcji, wszystkiego Cię nauczymy! Po 6-tygodniowym szkoleniu podejmiesz pracę na stanowisku: Operator Produkcji/Jakości.
W czasie szkolenia:
- Poznasz tajniki pracy Operatora Produkcji/ Operatora Jakości.
- Dowiesz się co produkujemy, poznasz filozofię Lean Six Sigma stosowana w większości firm produkcyjnych!,
- Przejdziesz szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy, otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia.
- Rozwiniesz swoje umiejętności komunikacyjne interpersonalne.
- Zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy na produkcji/na dziale jakości.

- Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
- Udział w zupełnie nowym Centrum Szkoleniowym LG - 6-tygodniowe płatne szkolenie, podczas którego zdobędziesz umiejętności niezbędne do pracy na produkcji/w dziale jakości,
- Czynny udział w projekcie greenfield - jedyna fabryka w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na skalę masową,
- Darmowy transport do pracy,
- Przez pierwsze dwa tygodnie - darmowe napoje i obiad, następnie: atrakcyjne dofinansowanie do posiłków,
- Atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie,
- Możliwość poznania pracy na produkcji i zadecydowania jaka praca najbardziej Ci odpowiada.

Oferta dostępna w sali B, D, F, G, H.
Kontakt z pracodawcą poprzez stronę:

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Inne wymagania: wykształcenie i staż pracy: brak wymagań, motywacja i chęć do podjęcia pracy w LG - tylko tyle i aż tyle! Wszystkiego Cię nauczymy! gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Biskupice Podgórne pow. wrocławski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasa (za 19 dni)