Magazynier, kierowca

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.06.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Spółka POLYTOR powstała w 2002 roku na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie produkcji i handlu w branży poliestrów wzmocnionych szkłem.

Polytor Sp. z o.o. poszukuje do pracy w magazynie w Stanisławowie osoby na stanowisko Magazynier - kierowca.

Zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towaru, kontrola dostaw.
  • Kompletowanie i kontrola zamówień do Klientów
  • Dostawy towaru samochodem dostawczym (kat B.) do Klientów
  • Transport towaru w magazynie
  • Inne zlecone prace magazynowe

Wymagania

  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Dokładność i przywiązywanie wagi do szczegółów
  • Pozytywne nastawienie do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Administratorem danych osobowych jest Polytor Sp. z o.o. 87-100 Toruń Wielki Rów 40b, NIP: 8792303937. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polytor Sp. z o.o. 87-100 Toruń Wielki Rów 40b, NIP: 8792303937 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Cedry Wielkie pow. gdański, Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (11 dni)