Kierownik Przychodni Lekarz PILNIE praca Poznań

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.06.2022

Lekarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Zakres obowiązków

ProworkPl MED, w imieniu swojego klienta, poszukuje kandydaTA na stanowisko Lekarz Kierownik prywatnej przychodni POZ w Poznaniu. Wymagana ukończona specjalizacja lekarska w dziedzinie chorób wewnętrzynch/ neurologii/ geriatrii/ psychiatrii/ medycyny rodzinnej. Główne obowiązki to kierowanie zespołem lekarskim, prowadzenie dokumentacji medycznej, sporządzanie raportów. Elastyczny grafik pracy do ustalenia z lekarzem. Mile widziany lekarz gotowy do zdobycia doświadczenia w zarządzaniu zespołem, z umiejętnością dobrej organizacji pracy i umiejętnością sprawnej obsługi programów komputerowych/ systemów zarządzania placówkami medycznymi.
Rozpoczęcie pracy jao Lekarz Kierownik Przychodni pilnie od CZERWCA 2022 lub termin do ustalenia

Wymagania

Wykształcenie medyczne i prawo wykonywania zawodu lekarza w Polsce
Specjalizacja z dziedziny chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, geriatrii, rehabilitacji medycznej/ psychiatrii lub innych (lub lekarz kończący specjalizację)
Gotowość do rozpoczęcia pracy od CZERWCA 2022 lub późniejszy termin do uzgodnienia.

Oferujemy

Kontrakt B2B lub umowa o pracę - elastyczny grafik pracy do ustalenia z lekarzem
Atrakcyjne wynagrodzenie dla lekarza/ stawki rynkowe
W przypadku zainteresowania pracą na stanowisku Lekarz Kierownik Przychodni POZ w Poznaniu zarejestruj się na i dołącz do swojego profilu CV

W przypadku zainteresowania pracą jako Lekarz Kierownik Przychodni POZ Poznań, zarejestruj się na i dołącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla lekarzy w Polsce. Skontaktuj się z ProworkPL MED i podaj swoje preferowane wynagrodzenie i inne kryteria! Pomożemy Ci w doborze zaufanego pracodawcy! Wybierz najlepszą ofertę pracy dla lekarzy i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Kontakt i dane o firmieO firmieProworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

  • Administratorem danych osobowych jest xxxx 43-300 Bielsko-Biała xxxxxx, NIP: 1111111111. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez xxxx 43-300 Bielsko-Biała xxxxxx, NIP: 1111111111 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (13 dni)