Magazynier PSB Cyroń - Hurtownia materiałów budowlanych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.06.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Firma Cyroń sp. z o. o. działa na rynku nieprzerwanie od 1988 roku i jest przedsięwzięciem rodzinnym. W ciągu całego okresu istnienia dynamicznie rozwijała się dzięki niesłabnącemu zaangażowaniu właścicieli, pracowników i rodziny. Obecnie Firma należy do grona średnich przedsiębiorstw o solidnej, stabilnej pozycji na lokalnym rynku. W kolejnych latach, dzięki trafnym decyzjom inwestycyjnym oraz właściwie ukierunkowanej dywersyfikacji działalności firma notowała ciągły wzrost gospodarczy i zatrudnia obecnie 104 pracowników.

W skład firmy wchodzą: Market PSB Mrówka Czechowice-Dziedzice, centrala Czechowice-Dziedzice, skład Czechowice-Dziedzice, oddział Suszec, oddział Zabłocie-Mrówka.

Zakres obowiązków

    • Profesjonalna i kompleksowa obsługa naszych klientów
    • Dbanie o wizerunek firmy
    • Współtworzenie zespołu profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces
    • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług
    • Utrzymanie porządku na magazynie
    • Przyjmowanie dostaw

Wymagania

    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie w powierzone zadania
    • Asertywność, sumienność, obowiązkowość
    • Mile widziane doświadczenie w naprawach ładowarek, koparek oraz wózków widłowych

Oferujemy

    • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Dobra atmosfera
    • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
    • Umowa o praca
  • Administratorem danych osobowych jest CYROŃ SP. Z O.O. 43-502 Czechowice-Dziedzice MŁYŃSKA 4, NIP: 6521621794. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CYROŃ SP. Z O.O. 43-502 Czechowice-Dziedzice MŁYŃSKA 4, NIP: 6521621794 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Zabłocie pow. cieszyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (29 dni)