Samodzielny księgowy KH

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.06.2022

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Ardil Gładysz i Wspołnicy S.K.

W ramach prowadzonego Biura Rachunkowego, od lat współpracujemy zdalnie, z księgowymi w całej Polsce.

Tym razem szukamy osoby, której kompetencje pozwalają na samodzielne prowadzenie KH.

Osoby aplikujące będziemy prosić o rozwiązanie testu online, potwierdzającego stan wiedzy.

Link do testu będzie wysłany kandydatom.

Zakres obowiązków

  • samodzielne i kompletne prowadzenie ksiąg naszych klientów, wraz ze sporządzaniem sprawozdania finansowego

  • bieżący kontakt z klientem w godzinach pracy

  • zdalna współpraca z zespołem Biura

  • bieżące czuwanie nad prawidłowością prowadzonych ksiąg

Wymagania

  • kompetencje w zakresie prawa podatkowego i bilansowego
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywność
  • mile widziana znajomość systemu Enova

Oferujemy

  • pracę wyłącznie zdalną
  • wybór formy wynagradzania
  • wsparcie merytoryczne i informatyczne zespołu
  • Administratorem danych osobowych jest ARDIL Gładysz i Wspólnicy S.K. 32-005 Niepołomice Ples 37, NIP: 6793178798. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Niepołomice pow. wielicki, Małopolskie
  • Praca zdalna
Wynagrodzenie
  • 6 000 - 6 600 PLN / mies. netto Kontrakt B2B
  • 7 500 - 8 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (1 dzień)