Specjalista ds. zakupów i planowania zamówień

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.06.2022

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Największa sieć Profesjonalnych Sklepów Zoologicznych w Polsce.

Poszukujemy zaangażowanych i ambitnych Osób, które chcą rozpocząć lub kontynuować swoją Karierę Zawodową w sieci naszych sklepów zoologicznych.

Aplikuj żeby dołączyć do Zespołu KAKAKDU ZOO w roli Specjalisty ds. zakupów i planowania zamówień !

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie, monitoring i przekierowywanie zamówień do dostawców polskich i zagranicznych
  • bieżąca komunikacja z dostawcami
  • opracowywanie zestawień i cykliczne raportowanie realizowanych zamówień
  • monitoring dostępności towarów handlowych
  • zarządzanie zapasami

Wymagania

  • biegła znajomość MS Excel
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych o charakterze negocjacycjnym
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru zakupów i dystrybucji
  • skuteczność i odpowiedzialność podczas wykonywanych zadań
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • wysoka orientacja na realizację celu oraz chęć poszerzania swoich umiejętności

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą i dynamiczną pracę u lidera w branży
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • Administratorem danych osobowych jest SUPER ZOO sp. z o.o. 03-236 Warszawa Annopol 4a, NIP: 5242777396. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SUPER ZOO sp. z o.o. 03-236 Warszawa Annopol 4a, NIP: 5242777396 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (1 dzień)