Magazynier

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.06.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Franczyza

Grupa FIEGE jest jednym z największych dostawców usług logistycznych w Europie. W Polsce jesteśmy obecni od 21 lat, a z naszych innowacyjnych rozwiązań korzystają znane, europejskie i światowe marki z branży modowej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej i AGD.

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 15 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

W Stanowicach zarządzamy magazynem przy zakładzie przemysłowym naszego Klienta z branży spożywczej.

Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy?

Zakres obowiązków

ZADANIA:

  • zajmiesz się przyjmowaniem/wydawaniem towarów do/z magazynu oraz ich oznaczaniem w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe,
  • będziesz obsługiwać wózek widłowy,
  • dopilnujesz właściwego rozmieszczenia towarów na powierzchni magazynu,
  • zadbasz o utrzymanie ładu i porządku w miejscu pracy i będziesz chronić powierzone mienie,
  • nauczysz się prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową,
  • będziesz odpowiadać za informowanie przełożonego o nieprawidłowościach występujących w procesach magazynowych.

Wymagania

PROFIL:

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT (warunek konieczny),
  • skrupulatność i dokładność w realizacji zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę, nastawienie na cel,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym.

Oferujemy

FIEGE OFERUJE MI:

  • umowę o pracę oraz przejrzysty system wynagradzania i premiowania (wynagrodzenie bazowe w pierwszym roku pracy od 4000zł brutto + 400zł brutto przeciętnej premii miesięcznej + od 300zł brutto dodatku za pracę w godzinach nocnych, weekendy i święta),
  • stałe godziny pracy w ramach systemu zmianowego, przewidywalny grafik,
  • transport pracowniczy z kierunków Strzelin, Brzeg i Wrocław,
  • wdrożenie pod okiem doświadczonych pracowników,
  • okazję do zdobycia cennego doświadczenia z dziedziny logistyki w firmie o bogatym, międzynarodowych know-how,
  • miejsce pracy, gdzie relacje i dobra atmosfera są priorytetem,
  • dbałość o dobre standardy zarządzania - przełożeni, z którymi chce się współpracować!
  • Administratorem danych osobowych jest FIEGE SP. Z O.O. 02-070 Warszawa Solariego 4, NIP: 5252114869. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że: Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fiege Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 95 , 02-457 Warszawa; Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom należącym do Grupy Fiege, tj. Fiege Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 95, 02-457 Warszawa, Fiege Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 95, 02-457 Warszawa, Fiege e-Com Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 95, 02-457 Warszawa, Fiege e-Com North Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 95, 02-457 Warszawa; Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Spółki Grupy Fiege Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@fiege.pl . Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 36 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich, a więc poza teren Unii Europejskiej.
Miejsce pracy
  • Oława pow. oławski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (13 dni)