Specjalista ds. sprzedaży

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.06.2022

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Rekrutacja zdalna

Ideo to zespół ponad 250 prawdziwych pasjonatów i ekspertów w swoich dziedzinach. Wspólnie realizujemy projekty, które zdobywają uznanie wśród Klientów w Polsce jak i zagranicą z czego jesteśmy niezwykle dumni.

Chcemy wciąż rozwijać się i być miejscem, w którym i Ty zrealizujesz swoje zawodowe ambicje.

Wdrażamy zarówno proste strony internetowe, jak i dedykowane aplikacje webowe np. portale informacyjne, Intranety, platformy e-Commerce / B2B, System Obiegu Dokumentów, platformy e-Learningowe, programy lojalnościowe oraz wiele innych.

Miejsce pracy:

Warszawa (Cybernetyki 19 B)
Umowa o pracę, kontrakt B2B

Poszukujemy energicznej i pewnej siebie osoby, która dołączy do zespołu zajmującego się sprzedażą ofertowanych przez nas usług. Dołącz do grona naszych pracowników i weź udział w innowacyjnych projektach zarówno dla polskich, jak i zagranicznych klientów!

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesu nawiązywania współpracy z klientami: prowadzenie rozmów i negocjacji biznesowych, przygotowanie ofert i prezentacji, finalizacja kontraktów,
  • Doradztwo oraz kreowanie dostosowanych do klientów ofert handlowych w wybranych obszarach IT,
  • Dbanie o jakość relacji z obecnymi klientami: utrzymywanie pozytywnych i trwałych stosunków handlowych oraz ich ciągły rozwój.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B,
  • Wsparcie w opracowywaniu akcji sprzedażowych i nadzór nad ich realizacją.

Wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Duża samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność w działaniu,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość zagadnień z obszaru IT i/lub marketingu internetowego,
  • Sprawna obsługa pakietu MS Office (Word, Excel oraz Power Point),
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,
  • Możliwość pracy dla największych marek polskich i zagranicznych,
  • Dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z jasnym systemem premiowym,
  • Profesjonalnie przygotowany proces onboardingu,
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia,
  • Rozbudowany pakiet dofinansowań i benefitów pracowniczych,
  • Możliwość realizacji swoich pasji (nie tylko tych związanych z pracą),
  • Przytulne biuro – pracujemy w 3-5 osobowych pokojach, jesteśmy zwolennikami zieleni, nie obowiązuje u nas dress code, a w naszej kuchni możesz do woli korzystać z kawy/herbaty i innych przekąsek,
  • Rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych – dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bilety do kina, dofinansowanie do zakupu sprzętu i inne,
  • Duży prywatny parking dla pracowników firmy,
  • Przyjazną atmosferę pracy i zachowanie work/life balance
  • Administratorem danych osobowych jest Ideo Sp. Z O.O 35-234 Rzeszów Nad Przyrwą 13, NIP: 5170178188. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideo Sp. Z O.O 35-234 Rzeszów Nad Przyrwą 13, NIP: 5170178188 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (14 dni)