Specjalista ds. kadr i płac

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.06.2022

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Запрошуємо працівників з України

Grupę getsix® stanowi grupa jednostek zajmujących się profesjonalnie księgowością, doradztwem biznesowym, kadrami, oraz usługami IT.

getsix® ma swoje biura we Wrocławiu, w Poznaniu, w Warszawie i w Szczecinie oraz przedstawicielstwa w Berlinie, Düsseldorfie i w Zug (Szwajcaria). Zaczynaliśmy od świadczenia usług księgowych i płacowych, a obecnie nasza oferta obejmuje zróżnicowane usługi wielowymiarowe w zakresie księgowości, płac, podatków i finansowców uzupełnione o nasze rozwiązania IT i doradztwo, dzięki czemu staliśmy się organizacją świadczącą usługi finansowe zaspokajające potrzeby klientów komercyjnych, małych firm, instytucji publicznych, klientów zwolnionych z opodatkowania i klientów indywidualnych.

Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj pracy: Pełny etat

Praca również dla EMERYTA

Zakres obowiązków

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń pracowników oraz wynagrodzeń z tytułu umów cywilnoprawnych;
  • Administrowanie dokumentacją personalną;
  • Rozliczanie czasu pracy;
  • Prowadzenie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych oraz rozliczeń z ZUS;
  • Sporządzanie deklaracji PIT, GUS, PFRON;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby klientów;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub kierunek pokrewny;
  • Doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac;
  • Znajomość przepisów prawa pracy oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, programu Płatnik;
  • Mile widziana znajomość Microsoft Dynamics NAV;
  • Zdolności analityczne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej;
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego;

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet indywidualnych świadczeń medycznych;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, pełną wyzwań z realną perspektywą dalszego rozwoju;
  • Ponadprzeciętnie przyjazny i wspierający zespół;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV pocztą elektroniczna na adres:

hr-poznan@getsix.pl

  • Administratorem danych osobowych jest getsix Poznań Sp. z o.o. 60-751 Poznań Wyspiańskiego 43, NIP: 2090001581. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV pocztą elektroniczna na adres: hr-poznan@getsix.pl getsix Poznań Sp. z o.o.ul. Stanisława Wyspiańskiego 4360-752 Poznań

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez getsix Poznań Sp. z o.o. 60-751 Poznań Wyspiańskiego 43, NIP: 2090001581 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (14 dni)