Doradca ds. Ubezpieczeń w Departamencie Sprzedaży Call Center (praca zdalna)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.06.2022

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

UNIQA Polska prowadzi większość działań wspólnych dla spółek UNIQA TU, UNIQA TUnŻ i UNIQA PTE, głównie dystrybucję produktów i obsługę klientów.

Zakres obowiązków

  • telefoniczna sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych i nieruchomości dla Klientów zainteresowanych naszą ofertą (połączenia przychodzące) oraz oferowanie dodatkowych ubezpieczeń naszym Klientom, doradzanie przy wyborze właściwej oferty,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta,
  • budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych.

Wymagania

Zapraszamy Cię do naszego zespołu jeśli:

  • lubisz słuchać ludzi i wybierać dla nich najlepsze rozwiązania,
  • lubisz pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole,
  • lubisz odnosić sukces,
  • pozytywne nastawienie i energia dają Ci siłę do działania,
  • masz minimum średnie wykształcenie.

Cieszymy się, że jesteś na TAK.

Oferujemy

  • umowę o pracę – pełen etat,
  • możliwość pracy zdalnej również po okresie pandemii,
  • otrzymasz pełne wdrożenie i dzięki szkoleniom nauczymy Cię wszystkiego od podstaw,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus miesięczna premia uzależniona od wyników),
  • pracując u nas dostaniesz pakiet benefitów, które sam sobie wybierzesz w Kafeterii,
  • imprezy integracyjne i spotkania,
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji,
  • zmianowy system pracy.
Atrakcyjne wynagrodzenie
Bilety na imprezy kulturalne
Dodatkowe ubezpieczenie
Karnety na siłownię
Karta Multisport
Nowoczesne biuro
Pakiet socjalny
Pracownicze Plany Kapitałowe
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
Strefa relaksu
System premiowy
Szkolenie stanowiskowe
Ubezpieczenie grupowe
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Świeża kawa z ekspresu
  • Administratorem danych osobowych jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna 00-867 Warszawa ul. Chłodna 51, NIP: 1070006155. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Warszawa
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasła (4 dni)