Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.01.2024

Zatrudnię na stanowisko Pośrednik w obrocie nieruchomościami

ABA Nieruchomości
  • Konin, wielkopolskie pow. Konin

Inny

Umowa o pracę

Prężnie rozwijające się biuro nieruchomości o ugruntowanej pozycji na rynku (ABA Nieruchomości) podejmie współpracę w ramach stanowiska Pośrednik w obrocie nieruchomościami lub Rzeczoznawcy Majątkowego. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na wysokie standardy, umożliwienie ciągłego rozwoju naszym pracownikom oraz budowanie silnych fundamentów marki odpowiadając na potrzeby naszych klientów i realizując ich oczekiwania.

Kogo szukamy?

Jeżeli jesteś osobą, której zainteresowania stanowią: obrót nieruchomościami, transakcje w obszarze nieruchomości oraz pozyskiwanie i kontakt biznesowy z klientem. A oprócz tego jesteś gotowa/gotowy na nieustanny rozwój i podnoszenie swoich kompetencji i umiejętności, to zapraszamy do aplikowania.

Wymagania

* wiedza w zakresie obrotu i pośrednictwa nieruchomości;

* doświadczenie zdobyte w biurach nieruchomości;

* komunikatywność i wysoka kultura osobista;

* prawo jazdy kategorii B;

* biegłe posługiwanie się pakietem Microsoft Office.

Zakres obowiązków:

* wspieranie Rzeczoznawcy Majątkowego w realizacji codziennych obowiązków;

* pozyskiwanie klientów i budowanie stałych relacji biznesowych;

* udział w procesie transakcji nabycia/zbycia nieruchomości;

* prezentacja nieruchomości klientom;

* bieżące monitorowanie rynku nieruchomości;

* budowanie relacji z klientem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email biuro(małpka)abanieruchomosci.pl.
W CV proszę o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).