Zatrudnimy Projektanta w Zespole Instalacji HVAC

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.06.2022

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Gotowi na nowe wyzwania zawodowe i pracę przy ciekawych, innowacyjnych projektach z wykorzystaniem m.in. odnawialnych źródeł energii?
Czy oprócz projektowania i otwartych ścieżek kariery, zależy Ci aby firma zapewniła Ci poczucie bezpieczeństwa i stabilności, była transparentna i panował w niej dobry klimat?
Jeżeli tak, to zapraszamy Cię do naszego Zespołu!
Biuro Projektów SANMED od 30 lat specjalizuje się w projektowaniu instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych w pełnym zakresie i dla wszystkich typów obiektów. Wykonujemy projekty technologiczne, a także realizujemy sieci i przyłącza. Współpracujemy z wiodącymi Biurami Architektonicznymi i Deweloperami przy realizacjach m. in. dużych osiedli mieszkaniowych.

Od wielu lat tworzymy miejsce pracy przyjazne Pracownikom, odpowiadające na ich potrzeby i dające perspektywy samorozwoju.

Biuro Projektów SANMED to firma wielopokoleniowa – pracują z nami zarówno doświadczeni inżynierowie z kilkudziesięcioletnim stażem pracy w naszej firmie, jak i stażyści, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z projektowaniem.

Biuro Projektów SANMED to trzy zespoły projektowe: HVAC (11 osób), WOD – KAN
(7 osób) oraz ELE (7 osób), dodatkowo nad procesami biznesowymi czuwa zespół administracji i zarząd.

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie i weryfikacja dokumentacji projektowej: projektów koncepcyjnych, budowlanych, technicznych, wykonawczych oraz przetargowych w zakresie instalacji HVAC
  • Prowadzenie nadzorów autorskich
  • Współpraca i koordynacja projektów z pozostałymi zespołami branżowymi
  • Uczestniczenie w koordynacjach międzybranżowych oraz spotkaniach z Inwestorami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - kierunkowe /np. Wydział Inżynierii Środowiska
  • Uprawnienia budowlane do projektowania i prowadzenia robót bez ograniczeń w zakresie instalacji sanitarnych
  • Doświadczenie: min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu instalacji grzewczych, wentylacyjnych i chłodniczych
  • Biegła znajomość programów branżowych (AutoCAD/ BricsCAD/Audytor OZC, CO, Ventpack, Instalsoft
  • Dobra znajomość prawa budowlanego, WT, Norm
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Odpowiedzialność, uczciwość, prawość, kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość programu Revit MEP
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • terminowe wypłaty w transparentnym modelu rozliczeń
  • szacunek wobec wszystkich osób pracujących w zespole (to nasza jedna z nadrzędnych wartości biznesowych, którymi kierujemy się prowadząc nasz biznes)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • pracę w systemie hybrydowym lub pracę stacjonarną na warszawskim Żoliborzu, tuż przy stacji metra (do uzgodnienia)
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy – komputer, telefon, oprogramowanie projektowe,
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • możliwość nauki od doświadczonych Inżynierów pracujących w swoim zawodzie od kilku dekad
  • zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B
  • dodatkowe premie finansowe z tytułu udziału w zysku wypracowanego przez Spółkę
  • pracę przy ciekawych projektach
  • Administratorem danych osobowych jest Biuro Projektów SANMED 01-633 Warszawa Gdańska 2 lok. 58/59, NIP: 1132045750. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Projektów SANMED 01-633 Warszawa Gdańska 2 lok. 58/59, NIP: 1132045750 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Wynagrodzenie
  • 8 000 - 12 000 PLN / mies. netto Kontrakt B2B
  • 8 000 - 12 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (15 dni)