Praca dla Pielęgniarki PILNIE Piaseczno

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.06.2022

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Zakres obowiązków

Klient ProworkPl MED, prywatny ośrodek rehabilitacyjno opiekuńczy zatrudni pielęgniarkę/ pielęgniarza na pełny etat/ umowę o pracę. Obowiązki obejmują świadczenie opieki pielęgniarskiej nad pacjentami placówki - pacjenci z chorobą Aizmheimera / inne schorzenia w opiece długoterminowej. Pracodawca zapewnia pracę zgodnie z nowoczesnymi procedurami i możliwość dalszego rozwoju i finansowanie kursów kwalifikacyjnych szkoleń zawodowych dla pielęgniarek/ pielęgniarzy. Mile widziani kandydaci rozpoczynający karierę pielęgniarską oraz pielęgniarki z UKRAINY ze znajomością polskiego! Podejmij pracę jako młodsza pielęgniarka w nowoczesnej klinice opieki długoterminowej! Złóż aplikację z ProworkPL MED i zdobywaj doświadczenie pielęgniarskie jako Młodszy/a Pielęgniarz/ Pielęgniarka Piaseczno. Sprawna procedura rekrutacyjna i podpisanie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Termin rozpoczęcia pracy dostosujemy elastycznie do preferencji kandydata.

Wymagania

wymagania do pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka:
- wykształcenie kierunkowe, dyplom z pielęgniarstwa
- gotowość do podjęcie stałej pracy jako pielęgniarka w Piasecznie od czerwca 2022 lub w ustalonym terminie
- jeśli dotyczy/ Praca dla Pielęgniarki z Ukrainy - pomoc w szybkim uzyskaniu Prawa Wykonywania Zawodu Pielęgniarki. Opcjonalnie zatrudnienie jako opiekun medyczny w okresie przejsciowym tj. oczekiwanie na PWZ. Wymagana znajomość języka polskiego.

Oferujemy

- pracodawca oferuje dla pielęgniarek zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
zmiany 12 godzinne - indywidualny grafik pracy
- Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia dla Pielęgniarki/ pielęgniarza
- system szkoleń zawodowych w tym płatne kursy specjalistyczne dla pielęgniarzy/ pielęgniarek

W przypadku zainteresowania pracą jako Pielęgniarz/ pielęgniarka w prywatnej klinice Piaseczno Warszawa lub w innych rejonach w Polsce, zarejestruj się na i dołącz swoje CV.
Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce. Wybierz i negocjuj najlepszą ofertę i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Szukasz pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka w Polsce? Skontaktuj się z ProworkPL MED, pomożemy Ci umówić spotkanie bezpośrednio z zaufanym Pracodawcą i wynegocjować najlepsze stawki dla Ciebie!

Kontakt i dane o firmieO firmieProworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

  • Administratorem danych osobowych jest xxxx 43-300 Bielsko-Biała xxxxxx, NIP: 1111111111. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez xxxx 43-300 Bielsko-Biała xxxxxx, NIP: 1111111111 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Piaseczno pow. piaseczyński, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (14 dni)