Працівник продукції - Siechnice

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.06.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Human & Hunter (KRAZ: 6664) od ponad 9 lat oferuje profesjonalne usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej w ramach wielu branż (FMCG, Automotive, Retail, IT, SSC/BPO). Posiadamy 14 oddziałów w Polsce i Europie, jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej z sukcesem realizującej komplementarne usługi dla biznesu w 13 krajach (m.in. z zakresu outsourcingu jakościowego, call i contact center, tworzenia kampanii marketingowych i eventów, organizacji szkoleń technicznych). Działamy zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością spełniającym wymagania normy ISO 9001:2015.

SGP Group Sp. z o.o. з 2006 року є найбільшим лідером у секторі аутсорсингу в Польщі. Ми підтримуємо підприємців у задачах підбору, сортування та ремонту комплектуючих та готової продукції. Ми набираємо та навчаємо працівників у кожній галузі економіки. Ви можете нам довіряти – ми завжди дотримуємося принципу прагнення до найкращої якості.

Zakres obowiązków

  • робота при машинах продукційних,
  • монтаж деталей,
  • контроль якості готовоі продукції.

Wymagania

  • не вимагаємо досвіду від тебе, нам буде достатньо тільки твого бажання навчитися чогось нового
  • бажання працювати та заробляти більше
  • готовність до фізичних навантажень

Oferujemy

  • постійну, стабільну роботу на основі умова злеценя,
  • привабливу винагороду в розмірі 19,70 злотих брутто / год.,
  • праця 12 год./день (250 годин на місяць),
  • роботу з понеділка по п’ятницю,
  • можливість проживання в наших хостелах,
  • працю в дружній атмосфері,
  • роботу на новому підприємстві.
  • 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

    2. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o.

    Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zgody są dobrowolny jednak brak Pani/ Pana zgody w punkcie pierwszym uniemożliwi nam wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym (na stanowisko podane w temacie wiadomości).

    Зверніть увагу, що адміністратором наданих вами персональних даних є SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. зі штаб-квартирою в Ченстохові за адресою: вул. Legionów 92, 42-202 Częstochowa .. Адміністратор призначив спеціаліста із захисту даних, з яким можна зв’язатися за адресою місцезнаходження адміністратора або за такою адресою електронної пошти: iodo [at] sgpgroup.eu. Персональні дані обробляються на підставі статті 6 (1) (a) і (c) Загального регламенту про захист даних від 27 квітня 2016 року (GDPR) з метою процесу найму. Надання даних є добровільним, але ненадання персональних даних унеможливлює досягнення мети – прийняття на вказану посаду. Одержувачами ваших персональних даних є організації, які доручають набір Адміністратору, та організації, що входять до групи SGP. За згодою кандидатів, після завершення процесу набору, персональні дані будуть оброблятися під час наступних прийомів на роботу, які проводить Адміністратор даних. Ваші персональні дані оброблятимуться протягом не більше 3 років з дати надання згоди на обробку даних. Ви маєте право отримати доступ до своїх персональних даних, виправити їх, видалити або обмежити обробку, право на передачу даних і право подати скаргу до Голови Управління захисту персональних даних. Рішення щодо проведення та врегулювання процесу набору не прийматимуться в автоматизованому порядку.

Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasła (14 dni)