Koordynator punktów gastronomicznych Bafra Kebab

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.06.2022

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Praca od zaraz

Sweet Gallery Sp. z o.o. Sp. K to jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich sieci franczyzowych w segmencie street food. W naszej sieci franczyzowej mamy setki punktów gastronomicznych należących do konceptów: Lodolandia, Bafra Kebab, Kołacz na Okrągło i SiGelato. Ich liczba cały czas dynamicznie rośnie, a my docieramy do coraz szerszego grona osób zaineresowanych prowadzeniem u nas franczyzy. Naszym klientom oferujemy profesjonalną obsługę oraz wsparcie przez cały okres współpracy, ponieważ zależy nam na ich zadowoleniu oraz świadczeniu usług wysokiej jakości.

Dołącz do jednej z największych i najszybciej rozwijających sieci Street Food w Polsce!

SWEET GALLERY, właściciel marek Bafra Kebab, Lodolandia & Kołacz na Okrągło oraz Si Gelato, w związku z dynamicznym rozwojem sieci, poszukuje Koordynatora punktów sprzedaży (z czynnym prawem jazdy kat.B).

Zakres obowiązków

• Koordynowanie pracy podległych punktów sprzedaży wg standardów sieci;

• Rekrutacja oraz prowadzenie szkoleń stanowiskowych podległego zespołu;

• Rozliczenia kasowe, inwentaryzacja, układanie grafików pracy dla podległego zespołu

• Kontrola punktów sprzedaży, przeprowadzanie audytów wewnętrznych dotyczących spełniania standardów sieci;

• Kontrola i zapewnienie ciągłości dostaw surowców do poszczególnych punktów.

Wymagania

• Mobilność;

• Prawo jazdy kat. B (czynne);

• Pasję do rozwijania ludzi i przekazywania wiedzy;

• Umiejętności zarządzania zespołem pracowników;

• Samodzielność i dobra organizacja pracy;

• Umiejętność pracy z klientem;

• Zaangażowanie, uśmiech i pozytywne nastawienie;

• Znajomość pakietu MS Office;

• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole;
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie -umowa o pracę;
  • Samochód służbowy;
  • Prywatną opiekę medyczną w Enel-Med;
  • Możliwość udziału w programie MultiSport.
  • Administratorem danych osobowych jest Sweet Gallery Sp. z o.o. Sp. K. 01-466 Warszawa Powstańców Śląskich 124/149, NIP: 5223004262. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sweet Gallery Sp. z o.o. Sp. K. 01-466 Warszawa Powstańców Śląskich 124/149, NIP: 5223004262 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (12 dni)