Doradca Handlowy Over Agro

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.06.2022

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Jesteśmy polskim producentem preparatów dla zwierząt oraz produktów pielęgnacyjnych dla ludzi. Działamy w branży od 20 lat i dzięki wysokiej jakości naszych produktów staliśmy się liderem rynkowym. Posiadamy rozbudowaną sieć dystrybucji w Polsce, jak również w Europie i Azji. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Nasz zespół składa się z wielu specjalistów, których doświadczenie sprawia, że jesteśmy coraz lepsi w dziedzinach, w których się rozwijamy. Jesteśmy przekonani, że sukces jest zasługą zaangażowanych pracowników.

Czujesz, że sprzedaż to Twój sposób na życie? Chcesz doświadczać czegoś nowego każdego dnia? Chciałbyś rozwijać swoją karierę w branży rolniczej? Dajesz od siebie zaangażowanie, chętnie i szybko się uczysz? Jesteś otwarty na poznawanie nowych ludzi, budowanie i rozwijanie relacji z klientem?

Jeśli powyższy opis pasuje do Ciebie, Ty pasujesz do Over Group.

Portfolio 6 marek i 4 spółek Over Group zobowiązuje do budowania profesjonalnych zespołów sprzedażowych. Jesteśmy jedną z wiodących firm w Polsce zajmującą się produkcją preparatów pielęgnacyjnych i mineralno-witaminowych dla zwierząt. Wykazujemy otwartość na współpracę z osobami, które spełniają nasze oczekiwania w zakresie stanowiska:

Doradcy Handlowego
Over Agro

Teren pracy:

woj. warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków

  • rozpoznanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych przez firmę rozwiązań
  • aktywna sprzedaż w terenie w kanale B2B / B2C wg założonych celów sprzedażowych
  • utrzymanie bezpośrednich kontaktów z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • organizowanie spotkań informacyjno-szkoleniowych dla hodowców bydła mlecznego
  • monitorowanie rynku i analiza konkurencji
  • utrzymanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży na stanowisku mobilnym
  • kompetencje handlowe
  • aktywne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych
  • znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)
  • sumienność, samodyscyplina, zaangażowanie i motywacja w wykonywaniu obowiązków służbowych
  • zgodność z misją, wartościami i zasadami współpracy w Over Group

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne
  • znajomość branży rolniczej lub weterynaryjnej
  • zainteresowanie zwierzętami gospodarskimi
  • doświadczenie w pracy z systemami typu CRM

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o pozycji lidera na rynku
  • klarowne warunki wynagradzania w postaci podstawy oraz systemu motywacyjnego (nieograniczona prowizja od sprzedaży, premie uznaniowe)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy z możliwością prywatnego użytkowania, telefon, laptop, autorski system CRM i aplikacja mobilna)
  • zaplanowany proces wdrożenia w struktury firmy wraz ze szkoleniem produktowym
  • stałe wsparcie przełożonego, zespołu handlowego i pracowników działów wspomagających
  • szkolenia rozwojowe w zależności od potrzeb
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę ze specjalistami w branży
  • uczestnictwo w targach, szkoleniach, konferencjach, innych wydarzeniach dla docelowych klientów (hodowców bydła mlecznego)
  • spotkania integracyjne zespołu, team building
  • dostęp do bogatej biblioteki firmowej (pozycje książkowe, e-booki, audioboooki)
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia
  • Premiowany System Poleceń Pracowniczych

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu – nie zwlekaj! Wyślij swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: hr@over-group.pl

  • Klauzula RODO:

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ,spółka komandytowa, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być
      w każdej chwili cofnięta.

  • • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta. • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ,spółka komandytowa, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
Miejsce pracy
  • Ełk pow. ełcki, Warmińsko-Mazurskie
Opublikowana
Wygasła (9 dni)