Pracownik ogólnobudowlany

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.06.2022

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Przedsiębiorstwo Budowlane MODULAR Sp. z o.o.

Wykonujemy prace budowlano – modernizacyjne dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych po wspólnoty mieszkaniowe.

W ramach Generalnego Wykonawstwa wykonujemy również roboty sanitarne, elektryczne, drogowe oraz te wykonywane pod okiem konserwatora zabytków. Zajmujemy się również modernizacją, przebudową i remontem inwestycji.

Zakres obowiązków

  • realizacja prac budowlanych

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie budowlane
  • uczciwość, motywacja, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w delegacj

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat,
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • zapewniamy dowóz i ewentualne zakwaterowanie (przy dłuższych wyjazdach)
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.B MODULAR Sp. z o.o. z siedzibą w Żywcu przy os. Parkowym 3/30, 34-300 Żywiec zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej nr L 119/1 z 4.5.2016; dalej: RODO) dla celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.
Miejsce pracy
  • Żywiec pow. żywiecki, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (9 dni)