Operator linii produkcyjnej wyrobów cukierniczych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.06.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta z branży spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

obsługa maszyn zgodnie z wyznaczoną specyfikacją linii produkcyjnej, kontrola prawidłowości działania,

montaż i demontaż maszyn i urządzeń produkcyjnych,

organizacja pracy pracownikom produkcyjnym,

przygotowanie i zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów związanych z pracą w obszarze produkcyjnym, raportowanie o zachodzących nieprawidłowościach,

zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej i zachowanie ustalonych wydajności pracy linii,

przygotowanie surowców, półproduktów do produkcji, wykonywanie innych czynności produkcyjnych.

Wymagania

wykształcenie średnie spożywcze lub techniczne,

książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

gotowość do pracy 2 zmianowej (godz. pracy wg grafiku 4.30- 12.30 lub 6.00-14.00 //13.00-21.00 /14.00-22.00),

mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

umowę o pracę,

stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,

wynagrodzenie podstawowe + premia,

wolne weekendy,

pracę na terenie Bydgoszczy (os.Okole).

  • Administratorem danych osobowych jest Flame Employment Polska Sp. z o.o. 87-100 Toruń Jana Henryka Dąbrowskiego 6, NIP: 1070003553. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Bydgoszcz
Opublikowana
Wygasła (16 dni)