Pracownik magazynu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.06.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Agencja pracy z 10-letnim stażem poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownik Magazynu.

Oferta pracy tymczasowej.

Miejsce pracy: Wrocław / Magnice

Oferujemy transport pracowniczy z Wrocławia do Magnic!

Ми являємось агенством з працевлаштування з 10-ти річним досвідом. Для нашого клієнта шукаємо працівників на посаду:

Працівник складу

Місце роботи: Вроцлав / Магніцеb

Пропонуємо безкоштовний транспорт з Вроцлава!

Zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień
  • praca ze skanerem
  • praca na linii pakowania
  • układanie towarów na palety

  • Комплектація замовлень
  • Робота зі сканером
  • Робота на лінії пакування
  • Сортування товару на палетах

Wymagania

  • brak przeciwwskazań do noszenia towarów do 30 kg
  • możliwość pracy w nadgodzinach

  • Відсутність протипоказань для перенесення товарів вагою до 30 кг
  • Можлиість працювати понад норму

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku
  • umowę pracę
  • wynagrodzenie 3413 zł brutto podstawy
  • dwa dodatki po 291 zł brutto
  • premie za normy do ok. 900 zł brutto - w tym gwarantowane 291 zł brutto premii!
  • nadgodziny wszystkie płatne 50% lub 100%
  • dofinansowania do obiadów 10 zł dziennie
  • bezpłatny transport z Wrocławia

Nie wymagamy doświadczenia, bo na początku wszystkiego uczymy. Ważne jest dla nas chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki

W przypadku cudzoziemców załatwiamy wszystkie formalności związane z legalnością zatrudnienia i pobytu!

* Oferta pracy tymczasowej

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy lub chciałbyś poznać inne oferty zapraszamy do kontaktu

  • Робочий графік від понеділку до п’ятниці
  • Трудовий договір умова о праце
  • Заробітна плата 3413 зл брутто в місяць
  • Дві премії в розмірі 291 зл брутто кожна
  • Премія за норми до 900 зл брутто
  • Всі надгодини платні 50% або 100%
  • Дофінансування до обідів 10 зл кожного дня
  • Безкоштовний транспорт з Вроцлава

Не вимагаємо досвіду, всього навчать на місці.

Для іноземців допомагаємо у виготовленні необхідних документів для легального працевлаштування, при бажанні подачі на карту побиту надаємо необхідні документи.

*Пропозиція тимчасової роботи

Якщо вас зацікавила ця пропозиція про роботу або хотіли б дізнатися інші пропозиції, звертайтесь до нас

  • Administratorem danych osobowych jest PMI Outsourcing Sp. z o.o. 50-110 Wrocław Kiełbaśnicza 24, NIP: 8971791988. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. 50-110 Wrocław Kiełbaśnicza 24, NIP: 8971791988 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Wynagrodzenie
  • 3 413 - 4 800 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (18 dni)