Serwisant Urządzeń Komunalnych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.06.2022

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1991 roku jako przedsiębiorstwo oferujące głównie usługi transportowe.

Posiadamy autoryzację na sprzedaż i serwis specjalistycznych zabudów marki Geesinknorba, samochodów ciężarowych marki DAF, Tatra, a także autokarów firmy Irizar, VDL.

Za co polubisz naszą firmę:

  • stabilne warunki zatrudnienia-> umowa o pracę;
  • praca w autoryzowanym serwisie -> gwarancja podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;
  • atrakcyjne zarobki-> wynagrodzenie + premie;
  • benefity-> m.in. ubezpieczenie, opieka medyczna;
  • skuteczne wdrożenie w zakres obowiązków->szkolenia;
  • nasza wiedza i posiadane zasoby pozwalają nam tworzyć przyjazne miejsca do pracy oparte na jednolitych standardach.

Zakres obowiązków

· wykonywanie instalacji, napraw i przeglądów,

· współpraca z działem montażu;

· pomoc przy montażu zabudów;

· naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Wymagania

· znajomość pojazdów komunalnych (śmieciarki, zamiatarki);

· znajomość elektryki, hydrauliki i automatyki;

· dobra znajomość języka angielskiego,

· prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

· umowę o pracę;

· pełny zakres szkoleń;

· prywatna opieka medyczna;

· ubezpieczenie na życie i NNW;

· zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wybór poniższej formy kontaktu:

1. Formularz rekrutacyjny umieszczony w ogłoszeniu

2. Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji: 663 341 802 (Tomasz Ługowski) lub 724 650 272 (Daria Żądło)

  • Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o.

  • Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (13 dni)