Specjalista ds. handlowych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.06.2022

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

AB OVO SOLUTIONS

Zależy Nam na wprowadzeniu nowej jakości na polski rynek rekrutacyjny. Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych rekruterów jesteśmy świadomi wszelkich przeciwności, z którymi mierzą się podczas procesów rekrutacyjnych zarówno Klienci, jak i Kandydaci.

Zależy nam na jasnych zasadach współpracy i transparentności działań. Kandydaci decydując się na szukanie pracy za naszym pośrednictwem ZAWSZE znają wszystkie szczegóły oferty, ZAWSZE mają bieżącą informację na temat etapu w którym znajduje się proces i ZAWSZE wiesz, jak wygląda zakończenie procesu rekrutacyjnego. Klienci mogą być przekonani o naszym zaangażowaniu i orientacji na cel – zatrudnienie to nasz wspólny sukces! Zapraszamy do zakładki Kontakt, tam dowiecie się w jaki sposób można do Nas dotrzeć!

Miałeś/aś styczność z branżą systemów zabezpieczeń, a może z pokrewną? Chcesz poszerzyć swoje doświadczenie na stanowisku handlowym? To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferta łączy stabilne zatrudnienie, pracę w trybie stacjonarnym w gronie współpracowników, z konkretnym systemem prowizyjnym! Interesuje Cię forma umowy B2B - nie ma problemu, daj znać.

Firma zajmuje się importem i dystrybucją nowoczesnych systemów oraz urządzeń elektronicznych, takich jak systemy alarmowe, przeciwpożarowe czy telewizja przemysłowa. Nowoczesne systemy monitoringu wizyjnego - również znajdują się w ofercie.

Poszukujemy: Specjalisty/ki ds. handlowych

Miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków

Do Twoich zadań będzie należało:

  • utrzymywanie i wzmacnianie dobrych relacji z obecnymi klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych,
  • aktywną sprzedaż produktów z oferty firmy,
  • negocjacje warunków handlowych z dostawcami i klientami,
  • przygotowywanie wycen i ofert handlowych,
  • prowadzenie prezentacji biznesowych oraz rozmów handlowych,

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • około roku doświadczenia w handlu,
  • łatwości nawiązywania kontaktów biznesowych,
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych.
  • własnej bazy klientów (mile widziana)
  • gotowości do realizacji innych czynności związanych z funkcjonowaniem oddziału (prace magazynowe, pakowanie paczek itp.).
  • znajomości programów księgowych

Oferujemy

Co zyskasz?

  • preferowaną formę zatrudnienia do Ciebie będzie należała decyzja czy chcesz pracować na umowie o pracę czy na zasadach B2B,

  • pracę w biurze (95 % czasu)

  • wynagrodzenie - zaproponuj i negocjuj (w zależności od doświadczenia) + prowizje.
  • pracę w trybie stacjonarnym (również sprzedaż telefoniczna)

  • komfortowe godziny pracy 08:00 16:00 lub 09:00 17:00 sam/a wybierasz,

  • wolne weekendy

Nie zwlekaj, aplikuj już teraz!

Wyślij CV

lub zadzwoń: 504215356

  • Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV:

    Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.

    Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.

    Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

Miejsce pracy
  • Toruń
Opublikowana
Wygasła (10 dni)