Operator wózka widłowego - Dania

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.06.2022

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Jesteśmy siecią firm wyspecjalizowaną w rekrutacji i administrowaniu pracownikami w Danii.

Zapewniamy w Danii świetne warunki zatrudnienia pracownikom z Europy Wschodniej i Środkowej – to nie tylko godna płaca, ale także masa wspaniałych ludzi, którzy pracują na wspólny sukces. Przekonaj się sam! Jeśli interesuje Cię praca stała lub wakacyjna, Dania może okazać się doskonałym wyborem dla Ciebie i Twoich bliskich.

  • Pracownik produkcji - operator wózka

  • Numer oferty: P-2

  • Start pracy: rekrutacja otwarta

  • Ilość wakatów: 2

Zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego oraz skanera,

  • Załadunek / rozładunek skrzyń z owocami,

  • Wydawanie towarów żywnościowych,

  • Prowadzenie dokumentacji wydawanego towaru,

  • Inne prace produkcyjne

Wymagania

  • Dyspozycyjność,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia na wózki widłowe,

  • Odpowiedzialność i sumienność

  • Auto do dojazdu do pracy (10 km)

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 8500 PLN

7400 podstawa + 1100 PLN pieniądze wakacyjne

  • Administratorem danych osobowych jest GoSkov Aps 5620 Glamsbjerg Bregnebjergvej 1, NIP: DK37611670. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Dania
Opublikowana
Wygasła (13 dni)