Praca dla Pań i Panów, bez doświadczenia, pracownik produkcji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.06.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Jesteśmy jednym ze światowych liderów doradztwa personalnego. Oferujemy pełną gamę usług z obszaru HR - od rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych, poprzez rozwiązania wspierające zadania działów HR oraz outsourcing kadrowo-płacowy i personalny, po zaawansowane rozwiązania z zakresu rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych (inhouse services). Działamy globalnie, ale jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko Ciebie – tutaj i w jednym z ponad 140 biur w Polsce.

Szukasz pracy na produkcji, ale nie masz doświadczenia? Dla nas to nie problem, wszystkiego Cię nauczymy.

Dla naszego klienta, zajmującego się produkcją i budową nowoczesnych rozwiązań z zakresu gospodarki wodnej, szukamy pracowników do prac produkcyjnych. Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 4000 zł brutto, 15% premii a oprócz tego dodatek 600 zł brutto, jeśli zdecydujesz się na pracę w systemie 4-brygadowym.

Nie zwlekaj! Zaaplikuj już teraz.

Wystarczy motywacja do pracy i chęć do nauki.

Lokalizacja: Gdańsk Osowa

Zakres obowiązków

  • praca przy produkcji rur
  • obsługa maszyn Winder i NC
  • przygotowanie maszyn do produkcji
  • montaż manualnych elementów
  • laminowanie i prace wykończeniowe elementów kształtnych

Wymagania

  • dyspozycyjności do pracy 3 zmianowej od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22, 22-6) lub od poniedziałku do niedzieli w 4-brygadowym systemie pracy po 12h
  • mile widziane doświadczenie na produkcji oraz umiejętność obsługi narzędzi ręcznych w tym szlifierki
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 4000 zł brutto
  • premię uznaniową 15% od wynagrodzenia
  • dodatek 600 zł brutto za pracę w systemie 4-brygadowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę kodeksową bezpośrednio z naszym Klientem
  • jasny i przejrzysty system umów (pierwsza umowa 3 m-ce, druga umowa 6 m-cy, trzecia umowa na czas nieokreślony)
  • prywatną opiekę medyczną
  • kafeterię benefitów - zbieraj punkty i wymieniaj je na kartę multisport, rabaty, bilety do kina i wiele innych
  • dofinansowanie do wczasów pod gruszą
  • pracę w firmie, która prężnie się rozwija oraz poważnie podchodzi do potrzeb swoich pracowników

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Aleje Jerozolimskie 134, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Aleje Jerozolimskie 134, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasła (6 dni)