Pracownik produkcji w branży motoryzacyjnej --> 4800 zł na start

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.06.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Czeka na Ciebie fajna praca u największego w Europie producenta z branży motoryzacyjnej.

Dobre zarobki. Stabilne zatrudnienie. Jedno z najbardziej nowoczesnych miejsc pracy.

lokalizacja: strefa pod Wrocławiem

- darmowy dojazd pracowniczy z wielu lokalizacji

Zakres obowiązków

  • obsługa zautomatyzowanych maszyn poprzez panel dotykowy
  • przygotowywanie raportów w systemie produkcyjnym
  • proste czynności konserwacyjne

Wymagania

  • gotowości do pracy 2 zmianowej (4 dni pracy i 4 dni wolnego)
  • doświadczenia w pracy przy produkcji
  • dobrej znajomości obsługi komputera

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • konkurencyjne wynagrodzenie 4200 zł brutto + premia do 600 zł brutto miesięczne
  • za polecenie do pracy - 3000 zł brutto
  • wdrożenie przez doświadczonego pracownika
  • realną ścieżkę awansu
  • pełny pakiet korzyści: duże dofinansowanie posiłków, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i inne
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al. Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w tym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym. Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasła (13 dni)