Spedytor Międzynarodowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.06.2022

Spedytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Firma Transportowa Burian Bogdan Istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat, jest firmą w 100% z polskim kapitałem, zajmuje sie transportem międzynarodowym , spedycją, usługami logistycznymi,magazynowaniem posiada ponadto serwis samochodowy dla samochodów osobowych jak i dostawczych,myjnię oraz własną stację paliw. Siedziba główna znajduje się w Jaworzu koło Bielska Białej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko spedytora. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt i obsługę klientów na rynku krajowym i międzynarodowym. Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w naszej firmie.

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie, organizacja, monitorowanie zleceń, dbałość o jakość i terminowość usług

  • Negocjacje warunków wykonania zleceń z przewoźnikami i klientami

  • Współpraca z działem handlowym i innymi biurami w zakresie realizacji transportów

  • Utrzymywanie kontaktów z aktualnymi klientami i budowanie długotrwałych relacji biznesowych

  • Terminowe i staranne wprowadzanie zleceń do systemu

Wymagania

  • Znajomość rynku i branży transportowej

  • Wysoka orientacja na klienta

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy i wysoka efektywność

  • Znajomość j. angielskiego lub włoskigo umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy

  • Dobre warunki pracy i stabilne zatrudnienie

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Wynagrodzenie i pakiet premii adekwatne do osiąganych wyników

  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji

  • Ciekawy i szeroki zakres obowiązków

Miejsce pracy
  • Jaworze pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (16 dni)