Pracownik produkcji pralinek - praca również dla par!

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.06.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o.  Sp. k.

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Pracownik produkcji pralinek

- praca również dla par

Miejsce pracy: Norymberga

Zakres obowiązków

  • Praca pomocnicze na produkcji pralinek (czekoladek)
  • Wykładanie / układanie / przekładanie pralinek na taśmach produkcyjnych
  • Selekcja - kontrola jakości
  • Pakowanie produktów
  • Prace porządkowe - w razie konieczności

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej
  • Mile widziane pary / grupy mobilne (samochód konieczny tylko w celach dojazdów do pracy)

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Stawka godz. dzienna: 12,00 EUR/h
  • Stawka godz. nocna: 15,00 EUR/h
  • Dni świąteczne wolne od pracy w 100% płatne
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, darmowy Internet
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatki do urlopu
Dodatki świąteczne
Dodatkowe ubezpieczenie
Karnety na siłownię
Nowoczesne biuro
Owoce w pracy
Parking
Pracownicze Plany Kapitałowe
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
Stołówka pracownicza
System premiowy
Szkolenia, kursy, konferencje
Służbowy laptop
Służbowy samochód
Służbowy telefon
Ubezpieczenie grupowe
Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
Świeża kawa z ekspresu
Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasła (10 dni)