Główna księgowa - umowa o pracę

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.07.2022
ANita HR

Księgowy

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
• Odpowiedzialność za pełną księgowość spółki w oparciu o ustawę o rachunkowości
• Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji i raportów oraz analiz na potrzeby spółki
• Nadzór nad całokształtem działań finansowych firmy
• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
• Współpraca US, ZUS oraz innymi instytucjami zewnętrznymi
• Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych
• Samodzielne przygotowywanie i rozliczanie deklaracji podatku dochodowego od osób prawnych (PDOP)
• Rozliczanie podatku VAT (WNT/WDT/import/eksport) i nadzór nad prawidłowością oraz wysyłka raportów JPK_V7M
• Nadzór i weryfikacja księgowań innych pracowników działu finansowego pod względem księgowym oraz podatkowym
• Znajomość zagadnień związanych z operacjami zagranicznymi
• Rozliczanie stanów magazynowych
• Prowadzenie ewidencji środków trwałych własnych i leasingowych, wartości niematerialnych i prawnych oraz naliczanie amortyzacji
• Obliczanie i księgowanie rezerw, księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów, rozliczanie inwentaryzacji
Nasze wymagania
• Wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse, ekonomia)
• Minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
• Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (CIT, VAT)
• Dokładność, skrupulatność w realizacji zadań, dotrzymywanie terminów
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office
• Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
• Mile widziana znajomość Pakietu INSERT GT /Subiekt, Rewizor, Gratyfikant/ oraz znajomość zagadnień księgowo-płacowych dla branży transportowej
To oferujemy
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego i kompetencji
• Szkolenia zewnętrzne
• Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie współpracującego zespołu
Miejsce pracy
  • Nowa Dęba pow. tarnobrzeski, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (20 dni)