Opiekun

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.06.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

działanie zgodne z zasadami postępowania psychoterapeutycznego poprzez aktywowanie mieszkańca do współudziału w procesie leczniczym, rehabilitacyjnym,
sporządzanie dokładnych sprawozdań o chorych mieszkańcach, pełnienie funkcji pracownika pierwszego kontaktu,
wspieranie mieszkańca i pomoc w rozwiązywaniu jego problemów,
wykonywanie czynności higieniczno - pielęgnacyjnych.
godziny pracy 6-14; 14-22

(Uwagi; dodatkowo wypłacamy pracownikom trzynastki, nagrody jubileuszowe, premie miesięczne 15%, 2 razy w roku dodatkowo premie uznaniowe oraz ZFŚS)

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: opiekun osób starszych/opiekun medyczny
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie bądź policealne- opiekun osób starszych/opiekun medyczny. Przy wykształceniu średnim mile widziane doświadczenie zawodowe, kurs opiekuna osób starszych. Umiejętność pracy w zespole, sumienność, uczciwość, samodzielność, umiejętność i łatwość nawiązywania kontaktu z osobami niepełnosprawnymi

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 214 do 3 840 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Uwagi: dodatkowo wypłacamy pracownikom trzynastki, nagrody jubileuszowe, premie miesięczne 15%, 2 ra
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Miejsce pracy
  • Olsztyn
Opublikowana
Wygasła (2 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.