Pracownik produkcji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.06.2022

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Biofarm Sp. z o.o. należy do grona największych polskich producentów farmaceutycznych. Dysponując profesjonalną wiedzą, połączoną z nowoczesną technologią, firma od lat skutecznie wspomaga zdrowie pacjentów, przyczyniając się do poprawy  komfortu ich życia.

Zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości procesu produkcji - obsługa mieszalnika i wag
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • prowadzenie procesu czyszczenia pomieszczeń i urządzeń produkcyjnych,

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • dyspozycyjność związana ze zmianowym systemem pracy (praca w systemie 3-zmianowym)
  • mile widziana aktualna książeczka sanepidu

Oferujemy

  • umowa o pracę – pierwsza na okres 9 m-cy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system nagród miesięcznych
  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny m.in.: opieka medyczna, dopłaty do wypoczynku dzieci na koloniach i obozach, raz w roku karty podarunkowe, możliwość dodatkowego zakupienia karty Multi Sport oraz ubezpieczenia grupowego, dostęp do platformy grywalizacyjno-społecznościowej
  • program poleceń pracowniczych – Poleć znajomego do pracy i otrzymaj za to dodatkowe pieniądze.
  • pomoc pracownikowi w trudnych sytuacjach życiowych – Nie zostawimy Cię samego!
  • Administratorem danych osobowych jest BIOFARM Sp. z o.o., 60-198 Poznań Wałbrzyska 13, NIP: 7780021575. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (9 dni)