Specjalista ds. fakturowania i rozliczeń

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.06.2022

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

IBC SERVICE jest wyspecjalizowaną firmą recyklingową zajmującą się serwisem, recyklingiem, a także sprzedażą opakowań przemysłowych wielokrotnego użytku – paletopojemników IBC, zbiorników DPPL, beczek, kanistrów. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowany zespół pracowników to atuty zapewniające wysoką jakość naszych produktów. Zdobyliśmy dotychczas uznanie wielu odbiorców – zarówno dużych koncernów, jak i małych przedsiębiorstw. Naszym celem zawsze jest stworzenie trwałych i uczciwych relacji z Klientami.

IBC SERVICE RECYCLING Sp.z o.o. z Ustronia zatrudni specjalistę ds. fakturowania i rozliczeń.

Zakres obowiązków

  • wystawianie faktur sprzedażowych, zaliczkowych, korygujących,
  • wystawianie dokumentów magazynowych,
  • wprowadzanie dokumentów do magazynu,
  • współpraca z działem logistyki i produkcji,
  • sporządzanie raportów i sprawozdań w ramach prowadzonej działalności.
  • obsługa systemu BDO.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość programu MS Office Excel,
  • podstawowa znajomość przepisów podatkowych,
  • samodzielność, uczciwość, zaangażowanie,
  • mile widziana znajomość programu Symfonia Handel.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, która z powodzeniem od 17 lat dynamicznie się rozwija,
  • wynagrodzenie 6 200,00 zł brutto,
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy, szkolenia.
  • Administratorem danych osobowych jest IBC SERVICE SP. Z O.O. SP. K. 43-450 Ustroń Ignacego Daszyńskiego, 64, NIP: 548-266-20-72. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Ustroń pow. cieszyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (9 dni)