Magazynier operator wózka widłowego.

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.06.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Запрошуємо працівників з України

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko magazynier mile widziane uprawnienia UDT.Miejsce pracy Czechowice-Dziedzice.

Zakres obowiązków

·Dbałość o terminowe wykonanie powierzonych zadań,

·Kontrola stanu magazynu,

·Odbiór produktów z linii produkcyjnej,

·Dostarczanie materiałów na linie produkcyjną,

Wymagania

·Uprawnienia UDT mile widziane,

·Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

·Stosowanie się do poleceń przełożonego,

·Przestrzeganie zasad BHP,

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy - początkowy okres zatrudnienia przez Adecco Poland, następnie zatrudnienie przez Klienta,
  • Wynagrodzenie: stawka 3535 zł brutto, po trzech miesiącach 3665 zł brutto ( z uprawnieniami UDT)
  • Wynagrodzenie bez uprawnień udt 3235 zł po 3 m-ce 3365 zł brutto,
  • Dodatek funkcyjny do 300zł brutto za posiadanie uprawnień UDT,
  • Premię pracowniczą do 400zł brutto za wyniki w pracy,
  • Stołówkę pracowniczą oferującą posiłki w atrakcyjnych cenach,
  • BEZPŁATNY TRANSPORT PRACOWNICZYz Bielska-Białej,Czechowice-Dziedzice,Goczałkowice Zdrój,Pszczyna,Piotrowice,Polanka Wielka,Ośiek,Grojec,Zasole,Jawiszowice,Brzeszcze, Oświęcim.
Miejsce pracy
  • Pszczyna pow. pszczyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (9 dni)