Praca na magazynie - SIEDLCE

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.06.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Część etatu

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A to polska firma działająca w sektorze: zatrudnienie, praca tymczasowa i stała, doradztwo personalne, kadry.

Dwie lokalizacje: Łódź, Piotrkowska 55 - tel. 42 632 66 31 oraz Warszawa, Meander 15 - tel. 22 648 16 09

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Siedlce
Numer ref: SORT/SDC

Zakres obowiązków

- sortowanie przesyłek,
- rozładunek i załadunek transportu,
- rozdzielanie towaru na dalsze kierunki wysyłki.

Wymagania

-motywacja do pracy,
-dyspozycyjność,
-chęć znalezienia stałego lub długoterminowego zatrudnienia.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie 1700 zł brutto + premie do 20% ,
- odzież roboczą.

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”

Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (10 dni)