Kontroler jakości

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.06.2022

Kontroler

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

B&T Narzędziownia S.C. zlokalizowana jest w Czechowicach – Dziedzicach, funkcjonuje na rynku od 2012 r. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się obróbką mechaniczną elementów metalowych oraz kompleksowym wsparciem przemysł.

Zakres obowiązków

  • kontrola wyrobu na każdym etapie procesu pod kątem jakościowym;

  • wypełnianie i przygotowywanie dokumentacji jakościowej;

  • przygotowywanie programów pomiarowych;

  • dokonywanie pomiarów pierwszej sztuki i dopuszczanie do kolejnego etapu produkcji;

  • analiza dokumentacji klienta pod kątem wymagań jakościowych;

  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów jakościowych.

Wymagania

  • umiejętność korzystania i odczytu rysunku technicznego;
  • minimum średnie wykształcenie techniczne;
  • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych oraz maszyny współrzędnościowej CMM;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • dobra znajomość zagadnień związanych z kontrolą jakości, technikami wytwarzania i technikami pomiarowymi w procesach produkcyjnych.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;

  • rozwój zawodowy;

  • szkolenia;

  • dobrą atmosferę w młodym zespole;

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Miejsce pracy
  • Czechowice-Dziedzice pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (17 dni)