Inżynier Robotyki

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.06.2022

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Międzynarodowa grupa, działająca na rynku automatyki i robotyki od 2002 roku, dostarczająca swoje rozwiązania największym światowym koncernom samochodowym.

Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak: Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes, Tesla, Lexus, Jaguar oraz wielu innych. Obecnie zatrudniamy już ponad 600 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Robotyki Online

Zakres obowiązków

• Programowanie robotów KUKA, FANUC oraz integracja powiązanych systemów w środowisku produkcyjnym;

• Konfiguracja, uruchomienie i testowanie dostarczonych rozwiązań;

• Sporządzanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

OCZEKUJEMY:

• Wykształcenia wyższego technicznego o profilu mechanicznym, technologicznym – mile widziana: Automatyka i Robotyka;

• Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym;

• Gotowość do częstych wyjazdów służbowych – warunek konieczny.

MILE WIDZIANE:

• Znajomość obsługi robotów przemysłowych i/lub branży automotive.

Oferujemy

• Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia;

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz poznania najnowszych technologii w branży automotive;

• Kartę Multisport oraz inne benefity pracownicze;

• Przyjazną atmosferę oraz pracę w zespole specjalistów;

• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy:

• Indywidualnie zaprojektowana ścieżka awansu według regularnego systemu oceny kompetencji.

  • Administratorem danych osobowych jest QT Swiss Engineering 44-100 Gliwice Zabrska 17, NIP: 8942640063. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez QT Swiss Engineering 44-100 Gliwice Zabrska 17, NIP: 8942640063 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Szczecin
Opublikowana
Wygasła (17 dni)