Asystent ds. Kadr

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.06.2022

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Zakres obowiązków

ZADANIA:

  • Sporządzanie teczek osobowych, prowadzenie i aktualizacja akt osobowych
  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej (przygotowywanie umów, aneksów, porozumień, zaświadczeń, świadectw pracy, etc)
  • Wystawianie zaświadczeń dla pracowników
  • Ewidencja, rozliczanie czasu pracy i nieobecności, urlopów, zwolnień lekarskich
  • Monitorowanie ważności badań lekarskich, szkoleń BHP, wystawianie skierowań
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy
  • Sporządzanie i terminowe przekazywanie dokumentów do ZUS
  • Kontrola prowadzenia ewidencji czasu pracy, a w szczególności absencji

Wymagania

  • Preferowanie wykształcenie średnie – kierunkowe lub wyższe
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Znajomość MS Office (szczególnie Excel)
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

Oferujemy

OFERTA:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w rodzinnej firmie będącej na rynku od kilku pokoleń
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Administratorem danych osobowych jest FOODjobs Sp. z o.o. 25-116 Kielce Ściegiennego 252, NIP: 6572928315. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FOODjobs Sp. z o.o. 25-116 Kielce Ściegiennego 252, NIP: 6572928315 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Starogard Gdański pow. starogardzki, Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (16 dni)