Sprzedawca

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.06.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, uiszczanie należności za dostarczone produkty;
przygotowywanie produktów do sprzedaży (czyszczenie, sortowanie itp.) i ich wyeksponowanie;
informowanie nabywcy o walorach sprzedawanych produktów;
pomoc nabywcy przy wyborze produktu;
sprawna realizacja zamówień składanych przez nabywców (demonstrowanie, ważenie, mierzenie, paczkowanie);
inkasowanie należności za sprzedane produkty;
dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży;
załatwianie reklamacji zakupionych towarów;
przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na towary w hurtowniach;
współpraca w przygotowaniu oferty sprzedaży (oferty towarowe, cenniki, katalogi itp.);
współpraca w badaniu sytuacji rynkowej i określaniu potrzeb rynku;
informowanie o warunkach sprzedaży (stosowane upusty);
zawieranie transakcji sprzedaży;
sporządzanie faktur za towary;
przestrzeganie warunków sanitarnych sprzedaży;
zabezpieczanie punktu sprzedaży lub hurtowni przed włamaniem, kradzieżą itp.

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, średnie zawodowe, brak
  • Uprawnienia: obsługa kas fiskalnych

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Węgierska Górka pow. żywiecki, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (21 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.