Nauczyciel wspomagający - zastępstwo

Centralna Baza Ofert Pracy

Nauczyciel

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Zakres obowiązków

wykształcenie wyższe o kierunku pedagogika specjalna. Etat 20/20, umowa na czas zastępstwa, Praca z dzieckiem w czasie zajęć lekcyjnych. System wynagradzania miesięczny. Wysokość wynagordzenia zależna od stopnia awansu zawodowego - minimum 2818 zł brutto. Kontakt telefoniczny pod numerem 46 8615393 w godzinach 8.00 - 14.00 lub w formie elektronicznej pod adresem: sppaprotnia@pro.onet.pl

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 2 818 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centralna Baza Ofert Pracy 00-000 Centralna Baza Ofert Pracy Centralna Baza Ofert Pracy, NIP: 1111111111 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Teresin pow. sochaczewski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasa (za 13 dni)