Doradca Handlowy ds. Inwestycji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.06.2022

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Agencja rekrutacyjna Human4Human Recruitment powstała w oparciu o fundamentalną wartość procesu rekrutacji – praca w służbie człowiekowi. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Skutecznie wspieramy naszych Partnerów w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.

  • Służymy naszym doświadczeniem i rozległą wiedzą, reprezentując interesy pracodawców na rynku pracy.

  • Projektujemy i prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, koncentrując się szczególnie na etycznym i profesjonalnym podejściu do pracy. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Analizujemy otoczenie biznesowe organizacji oraz badamy wizerunek pracodawcy na lokalnym rynku.

  • Wspieramy Departamenty Zasobów Ludzkich w budowaniu pozytywnej marki firmy w oczach przyszłych pracowników.

  • Dostarczamy skuteczne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju kapitału ludzkiego – jako outsourcing usług rekrutacji.

  • Headhunter - identyfikujemy menedżerów wysokiego szczebla lub szczególnie cenionych na rynku specjalistów, nawiązujemy z nimi kontakt w celu skłonienia ich do zmiany pracodawcy i przyjęcia oferty pracy swego klienta (tzw. poszukiwania bezpośrednie).

Dla Naszego Partnera - dynamicznie rozwijającego się producenta instalacji elektrycznych - poszukujemy obecnie Kandydata odpowiedzialnego za rozwój sprzedaży w branży inwestycji elektrycznych i elektroenergetycznych na stanowisku:

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów z branży inwestycji elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • Planowanie, rozwój oraz utrzymywanie stałych, profesjonalnych relacji z klientami,
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy na rynku,
  • Analiza rynku pod kątem monitorowania konkurencji oraz prowadzonych inwestycji,
  • Bieżące raportowanie wyników pracy,

Wymagania

  • Znajomości branży technicznej, elektrycznej lub automatyki przemysłowej,
  • Znajomości zagadnień technicznych z obszaru elektryki lub automatyki przemysłowej,
  • Umiejętności identyfikacji potrzeb klienta,
  • Orientacji na cele i odpowiedzialności za realizowane zadania,
  • Samodzielności, rzetelności i dyspozycyjności,
  • Otwartości i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Czynnego prawa jazdy kat . B,
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania, składający się ze stałej podstawy i motywującej premii uzależnionej od wyników sprzedażowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Narzędzia pracy: s amochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
  • Praca w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole,
  • Indywidualny plan wdrożenia na stanowisku i rozwój zawodowy dzięki szkoleniom wewnętrznym,
  • Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się Firmie,
  • Autonomię i pełną swobodę w wyborze działań, które umożliwią Ci uzyskanie ponadprzeciętnych wyników,
  • Samodzielne stanowisko pracy z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw,
  • Praca w niekorporacyjnej atmosferze wśród praktyków nastawionych na współpracę.

Miejsce pracy
  • Zielona Góra
  • Praca zdalna
Wynagrodzenie
  • 7 000 - 10 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (14 dni)