Recepcjonistka/Recepcjonista

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.06.2022

Recepcjonistka

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników

tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Recepcjonistka/Recepcjonista - dom wczasowy.

Zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa spraw związanych z pobytem gości (meldowanie/ wymeldowanie)
  • Prezentowanie oferty hotelu
  • Obsługa rezerwacji indywidualnych
  • Fakturowanie pobytów
  • Dbałość o pozytywny wizerunek hotelu
  • Efektywna współpracę z innymi działami w hotelu

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwu-zmianowym 12 godzinnym (dzień/noc)
  • dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • przyjazna aparycja i kultura osobista
  • wykształcenie hotelarskie mile widziane lub do przyuczenia
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonej pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat - początkowy okres zatrudnienie przez Adecco z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez klienta
  • możliwość elastycznego grafiku pracy
  • wyżywienie i możliwość zakwaterowania
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy
  • miłą atmosferę w pracy
Miejsce pracy
  • Ustroń pow. cieszyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (17 dni)