Specjalista ds. księgowości

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.06.2022

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma Transportowa Burian Bogdan Istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat, jest firmą w 100% z polskim kapitałem,  zajmuje sie transportem międzynarodowym , spedycją, usługami logistycznymi,magazynowaniem  posiada ponadto serwis samochodowy dla samochodów osobowych jak i dostawczych,myjnię oraz własną stację paliw. Siedziba główna znajduje się w Jaworzu koło Bielska Białej.

Poszukiwany pracownik do działu księgowego

Zakres obowiązków

-wprowadzanie do systemu księgowego dokumentów księgowych ( f-ry,paragony)

-prowadzenie ewidencji środków trwałych

-prowadzenie bieżących rozrachunków

-sporządzanie sprawozdań do GUS

-sporządzanie dokumentów sprzedaży

-sprawdzanie wszelkich dokumentów pod względem formalnym,rachunkowym i merytorycznym

-sprawdzanie rejestru VAT z faktuarmi zakupu i sprzedaży

-dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( finanse lub rachunkowość)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych (VAT,CIT), prawa pracy i umiejętności stosowania przepisów w praktyce
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie pełnej księgowości
  • Znajomość programów księgowych Symfonia oraz pakietu MS Office ( w szczególności Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia,kursy.
Miejsce pracy
  • Jaworze pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (12 dni)