Pracownik produkcji spożywczej

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.06.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta z branży spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

-dekorowanie tortów, nakładanie kremu, szprycowanie ptysi itd.,

-praca przy linii produkcyjnej,

-inne czynności pomocnicze na produkcji.

Wymagania

-konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych,

-gotowość do pracy 2 zmianowej (6-14 i 14-22).

Oferujemy

-umowę o pracę tymczasową,

-stawkę 20 zł brutto/h,

-pracę w Bydgoszczy (os.Okole),

-stabilne zatrudnienie.

  • Administratorem danych osobowych jest Flame Employment Polska Sp. z o.o. 87-100 Toruń Jana Henryka Dąbrowskiego 6, NIP: 1070003553. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Bydgoszcz
Opublikowana
Wygasła (18 dni)