Katowice! Zdobądź pierwsze doświadczenie po maturze! Czas na nową, rozwijającą pracę!

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.05.2022

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa zlecenie

Część etatu

Młodszy specjalista (junior)

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Poszukujesz ciekawej pracy w przyjaznej atmosferze?

KONSULTANT ds. PRZEDŁUŻANIA UMÓW

Lokalizacja: Katowice, woj. śląskie

Zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny tylko z obecnymi klientami celem przedłużenia umowy,
  • odpowiedni dobór ofert,
  • udzielanie informacji o dostępnych produktach

Wymagania

  • dyspozycyjność min. 140h w miesiącu,
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • komunikatywność oraz zaangażowanie.

Oferujemy

  • grafik dopasowany do Twoich potrzeb- możliwość wyboru godzin współpracy! (od poniedziałku do piątku między 9:00 a 21:00 + 1 sobota w miesiącu)
  • gwarantowana stawka podstawowa 19,70zł/h brutto,
  • BOGATY SYSTEM PREMIOWY,
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
  • w pełni płatne szkolenie stanowiskowe,
  • przyjazne warunki pracy w nowoczesnym biurze,
  • świetną atmosferę w zespole młodych osób.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numer podany w ogłoszeniu. Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

  • Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl . "

    Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

    Workhouse4you(c.23651)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl. Workhouse4you(c.23651)
Miejsce pracy
  • Katowice
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)