PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - NIEMIECKA UMOWA PRACY

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.06.2022

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Kupujący Surowce na rynek polski

Czy masz ochotę na różnorodną pracę w międzynarodowym środowisku? Czy bezpieczna praca i długoterminowe zatrudnienie są dla Ciebie ważne? Czy chcesz uczyć się od najlepszych i masz silną motywację, aby dzięki swoim umiejętnościom rozwijać naszą nowoczesną, rozwijającą się firmę zajmującą się handlem i spedycją rolną?

W takim razie nie możemy się doczekać, aby otrzymać Twoje zgłoszenie! Nie potrzebujemy listu motywacyjnego - wolimy poznać Cię osobiście. Prześlij nam swoje CV, czekamy na Ciebie!

Zakres obowiązków

Co robisz

Po ukończeniu szkolenia zawodowego będziesz samodzielnie odpowiedzialny za dalszy rozwój i ekspansję działu zaopatrzenia w surowce na rynku polskim.
Będziesz odpowiedzialny za wybór, ocenę i pozyskiwanie nowych dostawców.
Będziesz negocjować ceny i umowy na zakup surowców.
Jesteś także osobą odpowiedzialną za kontakty z naszymi polskimi dostawcami i regularnie odwiedzasz ich na miejscu.

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie
Doświadczenie w zakresie zakupów lub sprzedaży
Bardzo dobra znajomość języka polskiego

Znajomość języka niemieckiego

gotowość do podróży
Charakteryzuje Cię uporządkowany i niezależny sposób pracy
Masz motywację do pracy w naszym zespole i lubisz się komunikować.

Oferujemy

Co oferujemy

Oprócz wspaniałego zespołu i ekscytującej pracy, oferujemy Ci:

Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, a także premia świąteczna i premia uzależniona od wyników pracy
Samochód służbowy
Możliwość pracy w domu po przeszkoleniu
Zakładowy program emerytalny
Korzyści kapitałotwórcze
Prywatne dodatkowe ubezpieczenie szpitalne
Leasing rowerów elektrycznych
Imprezy firmowe

  • Administratorem danych osobowych jest Anton Knoll GmbH & Co. KG 49744 Geeste Dorfstraße 1, NIP: DE813434858. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Anton Knoll GmbH & Co. KG 49744 Geeste Dorfstraße 1, NIP: DE813434858 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Świecko pow. słubicki, Lubuskie
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)