Key Account Specialist

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.06.2022

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Agencja Content Marketingu i Copywritingu Conture do swojego zespołu poszukuje pracownika na stanowisko: KEY ACCOUNT SPECIALISTDo Twoich obowiązków będzie należało:
    aria-level="1">aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz upselling do obecnych: social selling, cold calling oraz cold mailing,
aria-level="1">sprzedaż usług B2B: content marketing, tłumaczenia, projekty graficzne,
aria-level="1">przygotowywanie ofert, wycen i umów oraz negocjacje handlowe,
aria-level="1">komunikacja z Klientami via telefon, e-mail oraz CRM,
aria-level="1">analiza potrzeb, realizowanie KPI i raportowanie wyników,
aria-level="1">budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
aria-level="1">obsługa narzędzi, m.in. Livespace, Hrappka, Trello, G Suite, aria-level="1">aktywna współpraca z innymi działami: rekrutacji, marketingu, kreatywnym oraz administracji.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy? - znajomości branży marketingowej i doświadczenia w sprzedaży usług B2B lub pracy w agencji — warunek konieczny, - wykształcenia kierunkowego (preferowane kierunki: zarządzanie, marketing, handel/handel międzynarodowy), - sprawnej komunikacji i swobody w nawiązywaniu kontaktu, - umiejętności negocjacyjnych i budowania relacji z klientami, - samodzielności, odpowiedzialności oraz inicjatywy, - wielozadaniowości oraz dynamicznego działania, - łatwości w pracy z nową technologią oraz narzędziami, - stosowania się do ustalonych terminów, - umiejętności posługiwania się poprawną polszczyzną, - znajomości j. angielskiego na poziomie min. B2, - mile widziana znajomość j. hiszpańskiego.

Oferujemy

Co oferujemy:
    aria-level="1"> współpracę w pełnym zakresie na podstawie umowy o pracę,
aria-level="1"> pracę w 100% zdalną, aria-level="1"> narzędzia do pracy — telefon i komputer, aria-level="1"> dostęp do nowoczesnych narzędzi — m.in. Livespace, G Suite, LinkedIn Premium i Sales Navigator, aria-level="1"> realizowanie projektów dla największych marek i liderów e-commerce, aria-level="1"> onboarding oraz bieżące wsparcie przełożonego, aria-level="1"> możliwość rozwoju i awansu, aria-level="1"> rozmowy rozwojowe z wykorzystaniem testu talentów Gallupa. Żeby do nas dołączyć, uzupełnij w formularzu aplikacyjnym:
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (18 dni)